St. Fischer
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:06
Current price: 200 CZK (9 €)