St. Fischer
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)