olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:33
Current price: 200 CZK (9 €)