Hrabák
olej, karton, 27,5 x 17,8 cm, sign. PD Hrabák
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:18
Current price: 100 CZK (5 €)