O. Ježek
olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:20
Current price: 200 CZK (9 €)