O. Ježek
olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:20
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)