Václav Mašek (1893-1973)

Nábřeží bukinistů v Paříži

litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír

studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 281813

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:53

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)