Nábřeží bukinistů v Paříži
litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír
studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281813
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:53
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)