Děvče u rozkvetlého keře
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281811
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:41
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids