Vladimír Zlámal (1884-1966)

Děvče u rozkvetlého keře

olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám

ID: 281811

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:41

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu