Dáma s růžemi

olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná

ID: 281810

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:11

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)