Zátiší s ovocem
olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281808
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:16
Current price: 500 CZK (21 €)