Jan Orlík (1920-1995)

Zátiší s ovocem

olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 281808

Auction price: 500 CZK (21 €)

Planned termination: 13. 08. 2024 18:16

Current price: 500 CZK (21 €)