TY
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. J. Smetana
ID: 281720
Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:29
Current price: 3.500 CZK (146 €)