TY
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281720
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:29
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)