akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
ID: 281687
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 17:13
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
ID: 281687