akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
ID: 281687
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 17:13
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 281687