Třebušínské domky
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281674
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:57
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids