Třebušínské domky
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281674
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:57
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu