Motýl v kostce ledu
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám
ID: 281665
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:48
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu