olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 281615
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:58
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu