Mimo čas
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
ID: 281602
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 15:45
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
ID: 281602