Mimo čas
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
ID: 281602
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:45
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
ID: 281602