Hydroplán
litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 35/100
ID: 281271
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 17:48
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)