Žebřík
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130
Provenance: Antiquarian Ostrovní
the disciple of prof. J. Smetana
ID: 281240
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 16:56
Current price: 500 CZK (21 €)