Žebřík
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130
ID: 281240
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 16:56
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)