PF 1991
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281201
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 16:26
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)