Maska
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150
ID: 281198
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 16:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)