Masky
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150
ID: 281197
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)