Kočičí dýchánek
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír
ID: 281076
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:23
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)