litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281058
Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:58
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu