Svítání
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281057
Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:56
Aktuální cena: 430 CZK (18 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu