V přístavu
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 281024
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 16:52
Current price: 500 CZK (21 €)