Petr Ptáček (1965)
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 16:52
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)