Karel Beneš (1932)
litografie, 1982, 30,3 x 26 cm, sign. DU KBeneš 82, č. 12/150
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 15:58
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)