K. Paták
litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:10
Current price: 50 CZK (3 €)