K. Paták

Smrk

litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta

ID: 280969

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:10

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)