K. Paták
litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:10
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)