akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:13
Current price: 200 CZK (9 €)