Předjaří
litografie, 26 x 48,5 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 13/160, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
private disciple of V. Beneš and W. Nowak
ID: 280966
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:54
Current price: 200 CZK (9 €)