František Volf (1897-1983)

Rybník u Třeboně

litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 280960

Auction price: 250 CZK (11 €)

Planned termination: 14. 08. 2024 18:56

Current price: 250 CZK (11 €)