Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Rozhovor se Sokratem
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 280828
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2024 18:37
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**1
Historie příhozu