Dynamo Žižkov
litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83
žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
ID: 280765
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 16:38
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)