Pasáček
litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller
žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
ID: 280759
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 16:30
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)