Pardubické motivy
litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller
žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
ID: 280754
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 16:24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)