Naďa Rappensbergerová (1936)
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 16:10
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)