Jiří Bouda (1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73
ID: 280695
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 15:58
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6
Historie příhozu