Adolf Kašpar (1877-1934)

litografie, 44 x 25 cm, sign. PD AK, rám, značeno LD na kameni AKašpar, pokrčený papír

žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

ID: 280435

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:07

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)