litografie, 44 x 25 cm, sign. PD AK, rám, značeno LD na kameni AKašpar, pokrčený papír
žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
ID: 280435
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:07
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)