Cikánský tábor
akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám
žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
ID: 280074
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:58
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)