olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:56
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)