R. Petrovský
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:54
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)